Naujienos

Seminaras. Naujos sertifikatų teikimo sąlygos

Lietuvos mokslo ir studijų kompiuterių tinklas LITNET, atstovaujamas Kauno technologijos universiteto, dalyvauja TERENA vykdomame projekte TCS (Terena Certificate Service) ir teikia TCS sertifikatų (toliau vadinama sertifikatai) išdavimo paslaugą Lietuvos švietimo ir mokslo institucijoms.

Norime informuoti, kad 2015 metų liepos 1 d. baigiasi TERENA sutartis su dabartiniu sertifikatų teikėju Comodo, todėl nuo 2015 metų liepos 1 d. nebegalėsime teikti TCS sertifikatų paslaugos, kaip išdėstyta paslaugos teikimo sąlygose. Visi iki liepos 1 d. išduoti sertifikatai lieka galioti iki datos, kuri buvo nurodyta išduodant sertifikatą. 

 

Taip pat informuojame, kad nuo liepos 1 d. įsigaliojant naujai TERENA sutarčiai su kitu SSL sertifikatų teikėju, pradeda galioti naujos sertifikatų teikimo sąlygos. Institucijos, pageidaujančios toliau naudotis sertifikatų išdavimo paslauga, buvo kviečiamos susipažinti su sertifikatų išdavimo sąlygomis seminare, kuris įvyko birželio 12d. 10:00 Studentų 48a-337, Kaune.

Seminaro medžiaga

Daugiau informacijos skaitykite svetainėje https://tcs.litnet.lt/

Jei turite klausimų, rašykite adresu  

 

Organizacija

Prisijungimas

LITNET infrastruktūrą valdo techniniai centrai:

KTUKUSUVDUVGTUVU

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.