Naujienos

Interneto savaitė 2017

internetosavaite2017

Tradicine tapusi ES akcija „Interneto savaitė 2017“ („Get Online Week 2017“) šiais metais vyksta kovo 27 – balandžio 2 dienomis.

 Šių metų akcijos temos: saugumas internete,e. paslaugos: sumanus ir saugus naudojimasis elektroninėmis paslaugomis;verslumas ir užimtumas: įgyk naujų darbui ar verslo pradžiai reikalingų skaitmeninių įgūdžių.

Kovo 27 – balandžio 2 dienomis Lietuvoje, kaip ir visoje Europoje, vyks įvairiausių renginių, kurių metu kviečiame įsivertinti savo informacinių ir ryšių technologijų žinias, pasitikrinti savo bendradarbiavimo internete įgūdžius, pasirengimą darbui, rasti naujos mokomosios medžiagos ir pan. Visa informacija pateikta : www.epilietis.eu/savaite

Ir tai dar ne viskas! Kovo 28 dieną, 10 val. Kauno technologijos universitetas kartu su Lietuvos mokslo ir studijų kompiuterių tinklu LITNET tiesiogiai transliuos internetinį seminarą, skirtą moksleiviams „INFORMUOTAS = APGINKLUOTAS“ .

Maloniai kviečiame prisijungti https://youtu.be/FjI7X-BbZpc

Gyvenimas elektroninėje erdvėje darosi vis intensyvesnis. Atsirado naujas karinis terminas kibernetinis karas. Kibernetinis, arba informacinis, karas reiškia veiksmus, kurių imamasi, siekiant informacijos pranašumo, stengiantis paveikti priešininko informaciją ir informacija pagrįstus procesus, kartu ginant savuosius. Informaciniai ginklai (čia socialiniai tinklai, antivirusinės, įsilaužimo programos). Internetinį seminarą ves Šarūnas Grigaliūnas, Informatikos fakulteto Kompiuterių katedros lektorius, LITNET CERT narys.

Visi „INTERNETO SAVAITĖ 2017“ dalyviai mūsų puslapyje www.epilietis.eu/savaite registruojasi , o taip pat gali užregistruoti savo renginį ar veiklas, kurios kovo 27 – balandžio 7 d. vyksta jūsų mokykloje. 

Kviečiame dalyvauti „Interneto savaitė 2017“ akcijoje ir padėti Lietuvai laimėti savo dalyvių skaičiumi!!!!

Organizacija

Prisijungimas

LITNET infrastruktūrą valdo techniniai centrai:

KTUKUSUVDUVGTUVU

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.